1 / 5
Delovi za Fiat Barchetta (Retka moznost)
299 €
05.02.2023 15:53

Битола / Битола

Се продаваат разни делови за Fiat Barchetta.
Сите делови се оригинални, а некои од нив се нови, некористени.

Ги имам САМО следниве делови:
- Оригинално радио со касета за во маска - 85 евра
- Комплет клучеви со брави - 100 евра
- Naxos алуминиумски бандаши (средени како нови) - 170 евра

Повеќе инфо на телефон!

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Ivancho
Потврден огласувач
072252462
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам