1 / 10
CITROEN C4 1.6 HDI 2011/2012
6.700 €
16.03.2023 09:09

Битола / Битола

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

82 kw / 111 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

6 brzini
Odlicno socuvan
162000 kilometri
Fabricki zatemneti stakla
Dvozonski klimatronik
AUX/CD
Tempomat

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AAA
Потврден огласувач
075244364
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам