1 / 2
Paugeot 406 1.9 TD
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 20:24

Битола / Битола

Возилото е во возна состојба од аспект на каросерија, подвозје и се останато освен моторот. Моторот има дефект, но не е утврдено што точно.

Јавете се за подетални информации на телефон:
075-814-415

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

продавач
Потврден огласувач
075854051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам