1 / 5
Parkside BRUSHLESS NOVA
11.500 МКД
13.03.2023 23:15

Кочани / Кочани

Parkside BRUSHLESS NOVA
brusalica nova so baterija performance 8 Ah i polnac
cena 11500 den
moze i bez polnac i baterija cena 5800 den

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

T
Потврден огласувач
078405390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам