1 / 2
Selidba Selenje
1 €
14.02.2023 16:17

Скопје Центар / Скопје

Брза и безбедна преселба на домови и деловни простории, без ризик за оштетување на предметите и околината во процесот на селење.
Уредно спакувани предмети, специјална опрема за транспорт и супериорен тим од обучени професионалци

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

Prevoz
Потврден огласувач
072592380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам