1 / 4
SCSI to SD flash za Kurzweil,Akai,Roland,Korg,Emu
130 €
Цената е фиксна
17.03.2023 14:00

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

SCSI to SD flash za site uredi sto imaat scsi konekcija ili scsi hard disk...Uredot go zamenuva stariot i dotraen scsi hard disk i raboti so obicen SD CARD...Ova e trajno resenie za sekakva scsi konekcija koja e retka i postara tehnologija....Cenata e FIKSNA

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070583237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам