1 / 10
SE PRODAVA ILI ZAMENUVA ZA POGOLEMA
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2023 11:24

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Seat ibiza 1.9 tdi 131 ks 2002 god 6 brzini registrationa do mart 2023 cela godina napraven golem servis ..set rebrast kais ,vodna pumpa,maslo i site filtri so dokaz faktura pred 1000 km klimatronik ispraven ladi i gree perfektno na nea raboti se kako od fabrika MOZE ZAMENA ZA POGOLEMA KOLA DO TAJA CENA
VW AUDI SEAT TDI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

igor
Потврден огласувач
075303553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам