1 / 12
Se prodava kuka
120.000 €
12.03.2023 15:12

Чаир / Скопје

Број на соби:

3,5

Квадратура:

76 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Централно

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Север

Адреса:

Gemidjiska 48a

Kuka Zelezara
070390147

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Gagi
Потврден огласувач
070390147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам