1 / 5
Bagger kubuta kx101-3 alpha
19.999 €
23.05.2023 11:26

Струга / Струга

Se prodava bagger kubota vo mnogu odlicna sostojba bagerot e 2007 god ima okolu 7000 sati vo top sostojba vredi da se vidi

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

metali
kalista struga
Потврден огласувач
072225648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам