1 / 3
Utovar Transport i Istovat na Kontejneri 3m x 9m
1 €
Цената не е фиксна
20.04.2023 17:55

Скопје Центар / Скопје

Se vrsi Utovar Transport i Istovar na Kukicki Kontejneri so dimenzi
- 3m x 9m
-3m x 7m
-2.5mx 6m
-Posreduvamje na Dozvoli za Vongabariten Transport

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078359610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам