1 / 2
Вино -Vino Rakija
100 МКД
10.01.2023 14:42

Кавадарци / Кавадарци

Продавам домашно сортно вино
Темјаника 150
Ризлинг 100
Траминец 80
Вранец 80
Розе 80
Ракија 200
Вршиме достава со карго 071 397 023

Категорија: Останато

Се продава од:

Draganco
Потврден огласувач
071/397 023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам