1 / 4
Sako Gabbiacci Italy ne noseno Novo
2.000 МКД
22.03.2023 13:07

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Сакоа палто

Големина:

48

Боја:

Темно сина

Sako Gabbiacci Italy Milano moda ne noseno Novo se prodava kupeno 7000den.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078618208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам