1 / 2
BRAKO Bolnicki Ormar i kolicka
1 €
06.03.2023 20:59

Кисела Вода / Скопје

Se prodavaat bolnicki ormar i bolnicka masicka.
Pogodni za sekakov vid na medicinski ordinacii
Ne e koristen,samo sto e uredena ordinacijata.
Cena po dogovor

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
078334284
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам