1 / 6
*** Капитал *** Апартман со дворно место во Кленоец 35 мкв
35.000 €
25.02.2023 13:19

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ohrid

Шифра 10 958
Апартман со дворно место во Охрид, урбана заедница Радојца Новичич реон Кленоец.
Површина на апартман 35 мкв и дворно место 29 мкв.
Распоред: дневна со кујна и трпезарија спална соба и бања.
Апартманот е целосно реновиран и е во одлична состојба.
Апартманот се наоѓа на мирно место совршено за одмор и релаксација.
Прекрасно место погодно за туристички престој.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности ,,Капитал'' Охрид
ТЦ Амам локал 224/1 Охрид
Потврден огласувач
078 232 047; 071 321 001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам