1 / 11
Bmw 123d
85 €
Цената не е фиксна
08.03.2023 09:38

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

123

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Bmw 123d 204ps
M pakec fabricki
So full oprema
Plateni site davacki do mk
Uvoz od ch ch ch
Info 072542333
Moze i zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Senad
Потврден огласувач
072542333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам