1 / 7
Nov stan od 112m2 vo strog centar na Tetovo
По Договор
20.03.2023 10:02

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

112 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Samo vo Agencija Miloševski vi nudime nov stan od 112m2 izgraden so vrven kvalitet vo strog centar na Tetovo.

Stanot gi ima slednite prostorii:

-dnevna soba so trpezarija i kujna

-dve spalni sobi

-detska soba

-dva toaleta

-dve terasi

Stanot raspolaga so toplinski pumpi za greenje i ladenje.

Istiot e na prvi kat.

Toaletot i podot kјe bidat opremeni po želba na kupecot.

Za povekјe informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 412

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

MILOSHEVSKI - SE IZDAVA STAN OD 55m2 VO TETOVO

150 €

!!! SE PRODAVA STAN VO TETOVO SO UBAV RASPORED !!!

87500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам