1 / 6
HONDA CIVIC 93
3.300 €
Цената не е фиксна
3.500 €
15.03.2023 20:50

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Honda

Модел:

Civic

Година:

1993

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

124 kw / 169 ks

Kласа на емисија:

Останато

Farbana pred 1 godina smenet motor menjac B18c4 1 70ks
Maxpeed coilover/shtelki
GodSnow izduv inox
Predni zadni diskovi i plocki smeneti i mal servis napraven
vnatre e gola ima predni sedishta i tepison samo.
Poveke info na 078256432
IMA PROSTOR OKULU CENATA NA LICE MESTO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078256432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам