za fotovoltaici ili ranc
35 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
14.12.2022 18:19

Штип / Штип

Квадратура:

60000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodavaat nekolku nivi koi pravat edna celina,so kvadratura okolu 6 ha!
nivite se naogjaat vo atar na selo Selce -Shtip. povrshinata e skoro idealno ramna,ne se raboti podolgo vreme.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

gorgi
Потврден огласувач
078322361
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам