orizna niva
1 €
Цената не е фиксна
14.12.2022 18:33

Штип / Штип

Квадратура:

2800 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava niva vo atar na s Vrsakovo-Shtip,vo mv livadi,porano se koristela kako orizna niva.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

gorgi
Потврден огласувач
078322361
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам