1 / 6
Se prodava Golf 7 Variant
13.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.02.2023 20:12

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Опрема:
ABS
AirBag
ESP
Bluetooth
Греачи во ретровизори
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Летни и Зимски Гуми
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
CRUISE Control
KeyLess Entry
KeyLess GO
Сензор за притисок на гуми
Сензор за умор на возач

Прва регистрација: 01.07.2017
Модел од 2018 година
РЕГИСТРИРАНА ДО 12/2023
ЗЕЛЕН КАРТОН
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Nikola
Потврден огласувач
070267634
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам