1 / 6
Univega Mtb velosiped
420 €
Цената е фиксна
22.05.2023 20:21

Куманово / Куманово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

Univega karbonski mtb velosiped
Trkala 26ka
Ram golemina M/L
Shimano Altus menjac so Elixir hirdraulicni kocnici
Vo odlicna sostojba

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
075582560
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам