1 / 6
Gaming kompjuter
320 €
14.12.2022 20:42

Чаир / Скопје

Se prodava PC Gaming
Cpu:i5 8400 2.80GHz
Ram:8Gb HyperX Fury Black
Mob: Gigabyte H310M DS2
Gpu: GeForce GT 730 2GB
Samo 6meseci koristen u super sostojba

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - PC Десктоп

Се продава од:

Bora 1.9 TDI
Потврден огласувач
070762277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам