1 / 1
Продавам Лаптоп
11.000 МКД
14.12.2022 21:20

Карпош / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Продавам користен лаптоп во добра состојба со windows 10, со неоштетена батерија, се продава ради набавка на нов уред

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

depina
Потврден огласувач
075327427
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам