1 / 1
prodavam nekoristen ukras
800 МКД
Цената е фиксна
14.12.2022 21:26

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

prodavam nekoristen ukras 40sm visina.kontakt aleksandra 077 823 129

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

Emilija
Потврден огласувач
077823129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам