1 / 3
Laptop
18.000 МКД
Цената е фиксна
10.02.2023 21:01

Карпош / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

AMD Ryzen 5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava laptop hp
Лаптоп
Дисплеј:15.6" (39.6cm)
Резолуција:(1920x1080) FHD IPS
Процесор:AMD Ryzen™ 5 3500U (2.1 GHz base clock, up to 3.7 GHz max boost clock, 4 MB L3 cache, 4 cores)
Графика:AMD Radeon™ Graphics
Внатрешна меморија:8 GB DDR4-2400 SDRAM (1 x 8 GB) Transfer rates up to 2400 MT/s
Меморија:256 GB PCIe® NVMe™ SSD
Батерија:HP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion - HP Smart 45 W External AC power adapter

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
078218687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам