1 / 7
Fiat Punto
1 €
16.05.2023 22:23

Македонска Каменица / Делчево

Fiat Punto Grande
1.2 benzin
1.3 multijet
1.9 multijet
Prakam po kargo
075 855 855

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
077577107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам