1 / 1
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ИМА ПОТРЕБА ОД АГЕНТИ
1 €
02.04.2023 15:52

Аеродром / Скопје

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Агенција за недвижности има потреба од агенти за презентација на недвижен имот.
Се работи за теренска работа.

За повеќе информации - Контакт 072/223 4530

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

BLUE STAR NEDVIZNOSTI
Бул. Јане Сандански бр.118/2
Потврден огласувач
072223453
Испрати Е-маил до огласувачот

ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА 51м2 ЏЕВАХИР КУЛА Ц АЕРОДРОМ

91800 €

ПРОДАВАМЕ СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ , РОЈАЛ, СО 3 СПАЛНИ 108М2

125000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам