1 / 4
Motorna pila, zamena
1.900 МКД
07.02.2023 12:14

Струга / Струга

, motorna pila polovna mu falit jaze za palenje drugo e sve na mesto. Se gleda i na sliki. Kompresija ima mnogu. Mozno e i nekoja zamena.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам