1 / 5
Се продаваат станови во градба во центарот на Гевгелија
850 €
13.02.2023 09:02

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

ул. Борис Карпузов Гевгелија

Продажба на станови со големина од 46-83м2, во центарот на Гевгелија, веднаш спроти катастарот.

Телефони за контакт:
070/ 777 233
078/254 442

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Stone Form
Потврден огласувач
078254442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам