1 / 5
se izdava stan
1 €
Цената не е фиксна
19.05.2023 21:31

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

2,5

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2007

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

goce delcev 44

se izdava namesten stan na ul. Goce Delcev44 do gradinkata

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

sase
Потврден огласувач
070434154
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам