1 / 3
Digalka dizalica dizalica polovni
4.300 МКД
06.01.2023 19:49

Струга / Струга

Mala digalka 125/250kg Ednata e pokompletna, , a drugata e za delovi kompleten motor. Mozno e i zamena za nesto drugo, dajte ponuda. Proba na lice mesto

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам