1 / 11
WV PASSAT 2.0 170KS
5.900 €
28.02.2023 12:49

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e uvezena od germanija davacki plateni do registracija.Servis napraven vo germanija pred 4meseci !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stevo
Потврден огласувач
0038977847644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам