1 / 5
Mitsubishi Pajero 4х4 3.2 diesel
10.500 €
Цената не е фиксна
15.12.2022 18:47

Брвеница / Тетово

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Pajero

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Во одлична состојба, има летни и зимски гуми со алофелни!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Arkin
Потврден огласувач
076420528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам