1 / 7
RENO SCENIC 1.5 DCI 74 KW
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.03.2023 11:44

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava reno scenic 2005 g 1.5 dci 74 kw so panorama soncef pokrif

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

VELJAN
Потврден огласувач
078670120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам