1 / 1
Se prodava niva so lozov nasad
10 €
13.03.2023 10:00

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

7029 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива со лозов насад на КП 288 во Нов Дојран- вон град, лозовиот насад е одржуван и со наводнување систем кап по кап. Цената е по договор, за повеќе информации јавете се на 078227173 Живка

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zivka
Потврден огласувач
078227173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам