1 / 9
Kompletno renoviranje na stanovi,kuki i objekti
1 €
14.03.2023 11:55

Кисела Вода / Скопје

🏗ХАУС ИНВЕСТ ГРАДБА 🏗

🏠Чистење и тековно одржување на згради
🏠Водовод канализација, санитарија поставување на вертикали.
🏠Поставување на бекатон плочки
🏠Лепење на плочки, поставување на гипс картон.
🏠Изградба на карабини
🏠 Машинско малтерисување
🏠 Изработка на секаков вид на огради
🏠Изработка на клупи, лулашки, конопои, паркинг рампи.
🏠Изработка на метални хали, тенди настрешници.
🏠Молерисување и глетување
🏠Стиропор фасади, лепак, мрежа абрип
🏠Фарбање на собни врати и прозорци (монтажа, демонтажа)
🏠Правење опшивки
🏠Целосно реновирање на куќи, станови и објекти до клуч на рака.
🏠Рушење на плочки, ѕидови, магацини, бараки, фрлање на шут.
🏠Монтажа и демонтажа на санитарија и чешми.
🏠Превоз со тамче фрлање на шут селидби и др.
🏠Изработка на ПВЦ прозори врати
🏠Лепење на гипсени и стиропор лајсни
🏠Лепење на плочки и декоративен камен
🏠Поставување на целосна инсталација
🏠Монтажа на ламинат
🏠Поставување на кошулица, ѕидање, малтерисување.контакт
📞070 316 737 Viber/ WhatsApp
email: houseinvestgradba@gmail.com

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
070316737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам