1 / 6
Bandasi 16ki 5x120 6.5j BMW
150 €
25.03.2023 09:33

Скопје Центар / Скопје

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

6.5J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

120

Број на дупки:

Со 5 дупки

Aluminiumski bandasi za BMW
16ki 5x120 6.5j
Bandasite se vo ekstra sostojba, ne se krivi i vareni.
Informacii na ovoj broj: Marjan 075/280895

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
079369818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам