1 / 10
MERCEDES E 200 CDI
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.03.2023 11:20

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Tempomat greaci na sedista naviacija parking senzori so kamera dva kluca registriran i servisiran

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
076470710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам