1 / 11
KUPUVAM TRAKTOR TRAKTORI IMT 533 539 OD CELA MK
9.999 €
Денес 08:21

Ѓорче Петров / Скопје

VRSAM OTKUP NA TRAKTORI IMT 533 539 OD CELA MK TOP PROCENKA ☎️🤝 075 32 62 62 ☎️🤝
VO SEKAKVA SOSTOJBA SO DEFEKTAZI ISPRAVNO....ISPLATA VEDNAS..KESSS

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Rade stojanovski
Потврден огласувач
075326262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам