1 / 6
Se prodava super socuvan skolski laptop 11 inca ispraven
1.000 МКД
06.02.2023 08:24

Карпош / Скопје

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

80 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Xeon

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

11 - 12 инчи

Se prodava super socuvan skolski laptop 11 inca ispraven baterija slaba polnac orginal cena 1500 denari

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам