1 / 7
SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR 107 m2
1.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2023 11:45

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

107 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Vidoe smilevski bato

Objekton e so povrsona od 107m2 i + podrum od 8m2.Se naoga kaj "VERO" ¡ "REM MALL Objektot momentalno e stanben prostor i gi ima izvadeno site potrebni dokumenti vo opstina za prenamena za vo deloven prostor.

Cena na 1m2 1999eur
Objektot moze da bide pogoden za razni nameni:ordinacia,kazino.kladilnica...
Kontakt:
+4915154215464 (Viber / WhatsApp)
076302098

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

samsung
Потврден огласувач
076302098
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам