1 / 1
Niva vo atarot na S.Krklino
По Договор
17.03.2023 22:40

Битола / Битола

Квадратура:

6000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Pogodna za nasadi na aronija, lesnici i drugi zemjodelski kulturi. Vo blizina na nivata ima tehnicka voda za navodnuvajne.
Koordinati 41.0754304, 21.3657646
Tel za kontakt:
Blagoja 071235334
Blagoja 071235334
Blagoja 071235334
Blagoja 071235334

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076745613
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам