1 / 2
Prasok/detergent za perenje alista
310 МКД
Цената е фиксна
16.12.2022 18:26

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Se prodava prasok/detergent za perenje alista.
Vreka 10kg/ 310den so vklucen DDV
Cenata se odnesuva za 23 toni t.e. 2300 vreki
Kontakt tel
070361138
070240917

Категорија: Останато

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
+389 70 240 917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам