1 / 8
**** NOVO **** LandRover Range Rover Sport
7 €
8 €
Денес 13:00

Гостивар / Гостивар

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover Sport

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

95000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

306 kw / 416 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava vozilo vo perfektna sostojba kupeno i odrzavano vo ovlasten servis tip top, so fuul oprema mozno e zamaena cenata za zamena e 82,000, МОЖНОСТ НА РАТИ
*zelen karton,
* registracija
*sega napraven kompleten servis vo ovlasten servis👌
36,000 e na lizing moze da se prevzeme

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071559898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам