1 / 5
Alfa 159 1.9jtdm 150ks na delovi
1 €
08.03.2023 19:10

Кичево

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 159

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

se shto vi treba do posleden shtraf,motor menjac turbo odlicni moze so proba 071804867

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
071804867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам