1 / 8
Skii Nordica dolgi 144 I cevli Salomon 40 broj
1 €
27.01.2023 18:25

Велес / Велес

Prodavam skii Nordica Avenger dolgi 144 cm I cevli Salomon 39.5-40.5
Cena komplet 80 eur.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
076377770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам