1 / 5
Mercedes cls 250 9g tronic
25.000 €
16.01.2023 10:25

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLS 250

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava so dva para gumi zimski i letni
Poseduva najvisoko nivo na oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075354504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам