1 / 12
OPEL ASCONA OLDTIMER
2.000 €
21.03.2023 13:08

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Opel

Модел:

Ascona

Година:

1984

Гориво:

Бензин

Километри:

70000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Останато

Voziloto e maksimalno zacuvano vo ispravna sostojba, vtor sopstvenik, fabricka boja, motor, karoserija i enterier bez nikakvi zabeleski i prepravki (gi ispolnuva site uslovi za oldtimer)
1984 god 1.6 benzin 66 kw 90 ks
Cena po dogovor
Samo za vistinski ljubiteli na oldtajmer
PRODADENO !

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
075999195
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам