1 / 6
Iphone 8
6.500 €
17.12.2022 14:30

Демир Хисар

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 8

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodava Iphone 8 bez nikakov problem
-Zastitna Folija
-Nova Baterija
Telefonot e kako nov bez nikakov problem
Broj na kontakt:077 942 665

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Zlate
Потврден огласувач
073333255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам