1 / 12
530D GT
20.000 €
06.03.2023 12:59

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

245 kw / 333 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Gt to e bez nikakvi dodatni davacki servisirano na motor i menjac i registracija cela godina, dokolku go sakate so sivite bandasi cenata ke bide poniska, moze zamena so moja ili vasa doplata za a7 ili x6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
076559844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам